O nas

MJ PAWLAK

Z szeroko pojętą branżą finansową jesteśmy związani od lat. Naszym celem i motorem napędowym do pracy jest pozyskiwanie środków, które są przeznaczane na cele naszych Klientów: zarówno osób indywidualnych, jak również firm.

 

Działamy w trzech obszarach, nasze główne usługi to: kredyty, ubezpieczenia i finansowania dla firm.

 

Współpracujemy z czołowymi firmami na rynku ubezpieczeniowym i kredytowym, aby dostarczać naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie.

Porozmawiajmy
MJ Pawlak - kredyty | ubezpieczenia | finanse

POZNAJ NAS BLIŻEJ

MJ Pawlak to dwa różne podejścia, osobowości i spojrzenia na biznes, dzięki czemu współpraca z nami jest skuteczna i satysfakcjonująca nawet dla najbardziej wymagających Klientów. Posiadamy różne kompetencje, z tego powodu doskonale się uzupełniamy i możemy obsługiwać naszych Klientów kompleksowo oraz budować z nimi trwałe relacje.

 

Choć na co dzień obydwoje świetnie odnajdujemy się w świecie finansowym, działając indywidualnie, to równie chętnie realizujemy wspólne projekty.

 

Monika uwielbia podróże, jej sposobem na życie jest odkrywanie i poznawanie nowych miejsc. Pasjonuje się modą, dzięki której może wyrażać swoją energię i pozytywne nastawienie do świata i ludzi. Jak twierdzi jej hobby to restauracje z pięknym widokiem i smakiem – to właśnie w taki sposób najchętniej ładuje baterie na dalszą pracę i rozwój.

 

Jakub najchętniej odpoczywa w aktywny sposób, sport jest jedną z ważniejszych rzeczy w jego życiu. W wolnych chwilach równie chętnie poświęca się crossfitowi oraz turystyce motocyklowej. Jego mocną stroną są kompetencje analityczne, dzięki którym z łatwością znajduje rozwiązanie każdego problemu.

Nasze mocne strony

Kompleksowa obsługa

Rozwiązujemy problemy Klientów w obszarze kredytów, ubezpieczeń i finansów.

Szybkie składanie wniosków

Współpraca z każdym z Klientów jest dla nas priorytetowa, dlatego jak najszybciej przekazujemy dokumenty do banku, jak i towarzystwa ubezpieczeniowego.

Dopasowane oferty

Przykładamy dużą uwagę do przygotowania oferty, która jest dokładną odpowiedzią na potrzeby Klienta.

Kontakt

Słuchamy, odpowiadamy i wspieramy Klientów na każdym etapie ścieżki do uzyskania kredytu, finansowania i ubezpieczenia.

Masz pytania? Porozmawiajmy!

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu

Chcesz wnioskować o kredyt? Potrzebujesz ubezpieczenia? A może szukasz atrakcyjnej oferty finansowania? Twoje potrzeby są dla nas ważne – skontaktuj się z nami i powiedz nam o nich więcej!

Następnie spotkajmy się w naszym biurze – to tutaj w jednym miejscu załatwisz wszelkie formalności związane z kredytem, ubezpieczeniem i finansowaniem. Odwiedź nas w naszej siedzibie i powiedz nam o swoich oczekiwaniach, a my przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę!